Kolęda

 

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH - KOLĘDA 2019/2020

 

 

 

Piątek 29 listopada, godz. 16.00   Sobota 30 listopada, godz. 14.00   Niedziela 1 grudnia, godz. 14.00
1.Jankego 128-164 (parzyste)   1. Wspólna 1-42   1. Szymanowskiego 4-24
2. Jankego 121-149 (nieparzyste)   2. Jankego 200-264   2. Szymanowskiego 26-55
3. Jankego 163-211 (nieparzyste)   3. Jankego 213-243   3. Puchacza 1-6, Krogulcza 24-45
4. Jankego 172-194 (parzyste)   4. Jankego 272, 273a-247   4. Barcelońska (od końca)
        5. Barcelońska (od początku)
         
Piątek 6 grudnia, godz. 16.00   Sobota 7 grudnia, godz. 14.00   Niedziela 8 grudnia, godz. 14.00
1. Góralska 1-12   1. Grottgera 60a i b, 56 b i c, 36b-54h   1. Wilczewskiego (parzyste od początku)
2. Darwina 1-15, Grottgera 2-16   2. Grottgera 55-82a   2. Wilczewskiego (nieparzyste od początku)
3. Grottgera 18-34   3. Niska 1-20f   3. Wronia 11-54
    4. Niska 22-57   4. Kasztanowa 5-14, Wronia 3-12
    5. Działowa 4-35    
         
Piątek 13 grudnia, godz. 16.00   Sobota 14 grudnia, godz. 14.00   Niedziela 15 grudnia, godz. 14.00
1. Honorowych Dawców 2-51   1. Załogowa 1-17, Sokola 8-21   1. Wojska Polskiego 3-20
2. Przerwy-Tetmajera 22-48   2. Kostki-Napierskiego 3-23   2. Wojska Polskiego 23-58
3. Osiedle Mała Skandynawia
ul. Armii Krajowej 196-194
  3. Kostki-Napierskiego 29-59   3. Szurleja 14-4, Chocimska 3-39
4. Osiedle Mała Skandynawia
ul. Armii Krajowej 192-190
   4. Armii Krajowej 125-229a (nieparzyste)   4. Kornasa 2-35, Wrzosowa 4-6
        5. Gołębia 23-48
         
Piątek 20 grudnia, godz. 16.00   Sobota 21 grudnia, godz. 14.00   Niedziela 22 grudnia, godz. 14.00
1. Świerkowa 1-21, Policyjna 1-12   1. Jankego 123, 123a, 123b   1. Północna 3-54 (bez bloków)
2. Chmielna 2-13, Tyska 5-35,
Spokojna 37-50
  2. Jankego 123c, 123d, 125   2. Północna 4, 6
3. Spółdzielczości 27-46, Zdrowa 5-35   3. Jankego 125a, 1215b, 125c   3. Północna 23, 24a
4. Jaworowa 1-25   4. Fredry 6-29   4. Północna 27, 34a
5. Jaworowa 20, 20a, 20b, 22, 22a   5. Fredry 5, 7, 7a    
         
Piątek 27 grudnia, godz. 16.00   Sobota 28 grudnia, godz. 14.00   Niedziela 29 grudnia, godz. 14.00
1.Poznańska 3-20   1. Zgorzelecka 4-14, Zbożowa 41, 42a   1. Zbożowa 14a, 20a, 20b,
20c, 20d, 20e, 20f, 22, 22a
2. Głogowska 1-11   2. Zbożowa 17, 15, 13, 11   2. Jastrzębia 2, 4, 6, 8, 10
3. Głogowska 12-25 (bez bloków)   3. Zbożowa 12a, 12, 10b   3. Targowa 1, 3, 5
4. Głogowska 32-36   4. Zbożowa 21, 19, 16   4. Targowa 7, 9, 11
         
Poniedziałek 30 grudnia, godz. 16.00   Czwartek 2 stycznia, godz. 16.00   Piątek 3 stycznia, godz. 16.00
1. Targowa 5a, 7a, 9a, 11a   1. Szewska 8, 8a, 8b   1. Małachowskiego 2-35 (bez nr 26-32)
2. Szewska 2, 2a, 2b, 2c   2. Fredry 3, Szewska 7-36   2. Małachowskiego
(od ul. Kościuszki) 55-41, 32-26
3. Szewska 4, 4a, 4b, 4c   3. Jankego 119-119a, 115-113, 106   3. Armii Krajowej 50a, b, c (od dołu)
4. Szewska 6, 6a, 6b, 6c   4. Robotnicza 2-19    
         
Sobota 4 stycznia, godz. 14.00   Niedziela 5 stycznia, godz. 14.00   Poniedziałek 6 stycznia, godz. 14.00
1. Armii Krajowej 42, 46, 48, 50, 52   1. Jankego 116 (1-48)   1. Kolęda dodatkowa
2. Jankego 112 (1-48)   2. Jankego 116 (49-88)   2. Kolęda dodatkowa
3. Jankego 112 (49-88)   3. Jankego 120 (1-48)   3. Kolęda dodatkowa
4. Fredry 30-59    4. Jankego 120 (49-88)    
         
Wtorek 7 stycznia, godz. 16.00   Środa 8 stycznia, godz. 16.00   Czwartek 9 stycznia, godz. 16.00
1. Armii Krajowej 60-132 (parzyste)   1. Sobocińskiego 2-24
(bez bloków nr 5 i 10)
  1.Żurawia 24 (od dołu)
2. Armii Krajowej 61-103 (nieparzyste)   2. Gierlotki 8-45, Kadłubka 4-15   2. Żurawia 26 (od dołu)
3. Sobańskiego 60-76   3. Żurawia 3-18, Sobocińskiego 5   3. Żurawia 28 (od dołu)
4. Sobańskiego 77-111   4. Żurawia 16, Sobocińskiego 10   4. Żurawia 30 (od dołu)
    5. Żurawia 22 (od dołu)   5. Żurawia 34 (od dołu)
         
Piątek 10 stycznia, godz. 16.00   Sobota 11 stycznia, godz. 14.00  

Niedziela 12 stycznia, godz. 14.00

1. Żurawia 36 (od dołu)   1. Żurawia 41 (od dołu)   1. Żurawia 44 (od dołu)
2. Żurawia 37 (od dołu)   2.Żurawia 42 (od dołu)   2. Żurawia 68 (od dołu)
3. Żurawia 38 (od dołu)   3. Żurawia 43 (od dołu)    3. Żurawia 70 (od dołu)
4. Żurawia 39 (od dołu)        
5. Żurawia 40 (od dołu)        
         

KOLĘDA DODATKOWA – Niedziela 26 stycznia 2019 

         

 

Wersja do wydruku - pobierz 

   

 

 

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko