Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko

Rzymskokatolicka Parafia

  

Pogrzeby 2021

 

 

 

  1. Andrzej Godula zm. 29.12, pogrzeb 02.01.2021
  2. Eleonora Kazuch zm. 29.12, pogrzeb 02.01.2021
  3. Hildegarda Lipok zm. 01.01, pogrzeb 07.01
  4. Jan Kostka zm. 06.01, pogrzeb 09.01
  5. Marian Hebdziński zm. 06.01, pogrzeb 09.01
  6. Witold Chachulski zm. 05.01, pogrzeb 09.01
  7. Genowefa Pilarz zm. 07.01, pogrzeb 11.01
  8. Cezary Rogal zm. 08.01, pogrzeb 12.01
  9. Zofia Chrzan zm. 11.01, pogrzeb 14.01
  10. Roman Żuk zm. 17.01, pogrzeb 20.01
  11. Hanna Dziedzic zm. 14.01, pogrzeb 21.01
  12. Barbara Nocuń zm. 19.01, pogrzeb 25.01
  13. Henryka Merkel zm. 23.01, pogrzeb 26.01
  14. Łucja Kiełkowska zm. 22.01, pogrzeb 27.01
  15. Wanda Kierat zm. 12.01, pogrzeb 29.01
  16. Maria Kanert zm. 03.02, pogrzeb 05.02
  17. Jerzy Żak zm. 01.02, pogrzeb 06.02
  18. Danuta Szyżkowska zm. 02.02, pogrzeb 06.02
  19. Janina Wojtal zm. 03.02, pogrzeb 06.02
  20. Gabriela Staniczek zm. 06.02, pogrzeb 10.02
  21. Ryszard Żurawka zm. 07.02, pogrzeb 10.02
  22. Adam Jakubiec zm. 11.02, pogrzeb 16.02
  23. Zdzisław Dziok zm. 23.02, pogrzeb 26.02
  24. Jerzy Szczypka zm. 26.02, pogrzeb 12.03
  25. Hildegarda Kwosek zm. 10.03, pogrzeb 13.03
  26. Krystyna Breguła zm. 11.03, pogrzeb 16.03
  27. Henryk Grządziel zm. 14.03, pogrzeb 17.03
  28. Róża Banaszak zm. 16.03, pogrzeb 18.03
  29. Zbigniew Szymański zm. 13.03, pogrzeb 20.03(cmentarz ul. Francuska)
  30. Paulina Mendecka zm. 22.03, pogrzeb 26.03
  31. Hildegarda Dziura zm. 24.03, pogrzeb 27.03
  32. Emilia Kazuch zm. 24.03, pogrzeb 27.03 Panewniki św. Ludwika
  33. Małgorzata Torz zm. 25.03, pogrzeb 30.03
  34. Urszula Dębińska zm. 25.03, pogrzeb 31.03
  35. Aniela Szkuat zm. 02.04, pogrzeb 08.04
  36. Jerzy Habrajski zm. 02.04, pogrzeb 08.04
  37. Henryk Gallas zm. 02.04, pogrzeb 09.04 (Katowice cmentarz ul. Francuska)
  38. Andrzej Krybus zm. 05.04, pogrzeb 10.04
  39. Henryk Krzykała zm. 06.04, pogrzeb 10.04
  40. Franciszek Wątroba zm. 09.04, pogrzeb 13.04
  41. Genowefa Wiewióra zm. 10.04, pogrzeb 13.04
  42. Jan Bednarczyk zm. 11.04, pogrzeb 15.04
  43. Marian Kocur zm. 12.04, pogrzeb 16.04
  44. Zygmunt Skrzypiec zm. 18.04, pogrzeb 22.04
  45. Jacek Kałuski zm. 25.04, pogrzeb 28.04
  46. Ludwik Kozubek zm. 25.04, pogrzeb 29.04
  47. Damazy Krzemiński zm. 26.02, pogrzeb 30.04
  48. Zdzisław Skomorowski zm. 14.04, pogrzeb 04.05
  49. Irena Przybycin zm. 29.04, pogrzeb 05.05
  50. Janusz Soja zm. 02.05, pogrzeb 07.05
  51. Irena Adamiec zm. 05.05, pogrzeb 10.05
  52. Halina Szojda zm. 04.05, pogrzeb 11.05
  53. Piotr Sojka zm. 17.05, pogrzeb 21.05
  54. Irena Suchoń zm. 18.05, pogrzeb 22.05
  55. Tadeusz Stasik zm. 18.05, pogrzeb 22.05 Kraków (cm. Rakowicki)
  56. Alfred Kościelny zm. 18.05, pogrzeb 22.05

 

 

 

 

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko